Manipülasyon cephesi: Evanjelizm Ve Dolar!

Ülkemiz bilindiği üzere 24 Haziran 2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet sitemine geçiş yaptı.Bu geçiş çoğunluk tarafından benimsenip sahiplenilse bile ,hala karşı çıkan ve eski sisteme dönme arzusu güden bir azınlık var .24 Haziran’ın dünya da hala yankıları sürerken Türkiye içinde uygulamaya konulan ve sağlam bir temele dayalı yönetim aşamalarıyla şimididen kendini göstermesi ve halkın olumlu tepkisini alarak bir kez daha ‘’Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçmekle ne kadar da haklı ve yerinde bir karar verildiğini dosta düşmana duyurmuş oldu . B

aşkanlık sistemi ile yeni bir misyona kavuşan Türkiye Cumhuriyeti batısından doğusuna ,kuzeyindne güneyine onu sahiplenen ,kucaklayan ,derdine ortak olan liderleriyle birlikte daha güçlü ,daha müreffeh ,daha başarılı ,daha atılgan ve daha istikrarlı bir şekilde aynı şuurla ,aynı aşk ve emin adımlarla yoluna devam ediyor. Ediyorda !

ŞER ODAKLARI BOŞ DURUR MU?

Her zamanki gibi çöktü güzel vatanımın üzerine kapkara gögesiyle ,kirli söylemleri ,sevimsiz tavırlarıyla ,yıkım ittifakıyla ve olağanca hainliğinle ...önce kara progandalarla ülkemin liderini manşet yaptılar kötülük akan gazete kapaklarına ,sonra ırkçılıkla gösterdiler o iğrenç yüzlerini sırf Türkiye Cumhuriyetinin Başkanı ile aynı davette ,aynı karede yan yana resim çektirdiği için ırkçı söylemlere maruz kalan güzel insan Mesut Özil onların kalesinde , damarlarında akan Türk kanının hakkını ırkçılığa attığı golle rövanşsız verdi cevabını.Ahhh o gün o kara gün dedim ya bütün iğrençliği ve kalleşliği ile o hain yüzlerini gösteren şeref yoksunları diye bir anneyi bir bebeyi babalarından kopardı hayattan kopardı, hain bir pusuya kurban ettiler vatan evladı mehmedin gözü önünde. Yüklendiler biz direndikçe daha da geldiler üzerimize daha da arttırarak şiddetilerini .

Bir papaz çıktı ortaya

RAHİP BRUNSON !

Sıradan bir din adamı olmadığını anladığımızda Türkiye üzerinden oynanan oyunların bir puzzle parçası daha bulunmuştu .Büyük resim tamamlanıyordu artık az kalmıştı ,zaten sorunda bu değil miydi ? Batarken yanımızda bikaç ülke almalıyız diyen Amerika vardı artık karşımızda bizi yaptırımlarla ,dini bozuk bi din adamı aracılığıyla bizi dolarla bizi vergiyle korkutacağını sanan tarihine baksan bahçemdeki asma yaprağından daha yeni varsa yoksa 200 senelik bir sömürü devleti Amerika mı bana meydan okuyacak HADİ ORDAN ! Rahip BRUNSON dedikleri evangelist ve siyonizme meşela taşıyan bir Rahipten çok daha fazlasıydı .Anlamak için Amerikanın hedeflerine ve can havliyle söylediklerine kulak vermemiz yeterliydi.Öyle bir köşeye sıkışma haliydi ki bu neredeyse tüm dünyaya ekonomik ve psikolojik savaş açtı .

Rusya’ya meydan okudu önce ama sert kayaya çarptı anladı twiterde 280 karaketerle yazmaya benzemiyordu Putinle konuşmak .Sonra İran ‘a aşamalı yaptırım kararı verildi .Ardından Çin’e .Birleşmiş Milletlere yardımları askıya alındı. Haber kanalları aracılığıyla öğrendiğimde sinirlerime hakim olmaya çalıştım .Çünkü haberi veren muhabir devamında şunları da ekledi .Amerika bütçesinden büyük bir bölüm ayırdığı BM Fonunun askıya alınmasını .’’Filistinde çeyrek milyon çocuk eğitim alamayabilir ‘’ dedi .Şimdi de Türkiye hedefte dolarla vuracaklarını sanıyorlar . Umut dünyası işte Yaptıkların ?.9... unun hiç bir siyasi nezakete,etiğe ve diplomatik ahlaka uymayan Trump, bir zamanlar moda olan ’’ İnternette dünyayı dolaşıyorum ‘’ sözünü çok yanlış anlamış olucak ki şımarık çocuklar gibi eline telefonu alınca twette da ‘sözde’’ dünyayı yönetmeye kalkıyor .Trump ‘ı hırçın agrasif ve bu bol kepçe yaptırımcı hale getiren birçok sebep var tabi . Trump gereçekten siyaset biliyor mu? Göreve geldiğinden beri tüm anlaşmaları fes etti.Kendi politika vaadlerini yerine getiremediği gibi birde ülkeyi borç batağına sürükledi ,mali ,hazine açığını katmıyorum bile ,sabah akşam sosyal medyadan o ülke ye meydan okuyayım buna gül atayım buna füze fırlatayım ,bütün göçmenleri ülkeden postalayayım ,terör e moral vereyim ,yeni yeni örgütler çıkarıp gelişmekte olan ülkelelerin üzerine salayım sonrada elimi suya sabuna sokmadan taşeron gibi çalıştırayım ,soran olursa bize teröriste terörist diyemeyeyim o da yetmezmiş gibi teröristleri saraylarda yaşamasına izin vereyim ,darbeci hainlere kucak açayım , İsrail’e yaranmak için kafama göre KUDUS ‘TE elçilik açayım diye düşünen başarısız bir devlet yöneticisi .

Ah be kafaya bak ! Gelin bir de şu Amerika tarafından bir türlü gözden çıkarılamayan ,Amerika tarafından korunmaya çalışılan Rahip BRUNSON ‘a bu sözde din adamı denilen papaz ülkemizde 23 yıldır yaşayan bir Amerikan vatandaşı. İzmir Diriliş Klisesi’nin de papazı. FETÖ/PYD üyesi olduğu ve terör örgütü PKK adına suç işlemek ve devletin güvenliği bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri siyasal ve askeri casusluk amacıyla temin etmek suçlarındna 35 yıla kadar hapis istemiş sonrasında ev hapsine çıkartılmıştı .Brunson aynı zamanda kendine doğudaki kürtleri hristiyanlaştırma amacı güden ve sürekli olarak doğu ,günyedoğu anadoluya gidip halka hristiyan dinini ve mezheplerini anlatma çabası içine girdiğini de bir çoğumuz haberlerden aşinayız .Ne gariptir ki bu bana geçmişte FETÖ ‘nün de dinler arası diyalog saçmalığını hatirlattı .Şunu bilmeliyiz ki bu planı hayata koyma planları ve umutları hala devam ediyor ,dün FETÖ ile bugün BRUNSON yarın başka biri ama bu asırlardır süren bir HAK ,BATIL mücadelesi oyun aynı .

Oyun bozulduğunda tekrar kaldıkları yerden piyonlar değiştirilerek devam ediyor . Demiştim ya hani bu bozuk düzen hiç değişmedi diye geçenlerde Üstad MERİÇ’İN Kaleminden bir paragraf geldi aklıma . Diyordu ki kitabında CEMİL MERİÇ :Uzak doğu’yu ilk defa olarak tarihin baş köşesine oturtan Voltaire .Bilgisiyle değil,sezişleri ve tecessüsleriyle büyük Brahma ve İbrahm’i karıştırır,misyonerlerin ,büyük ihtimalle 17.yüzyılda Hintlileri Hristiyanlığa çekebilmek amacıyla yazdıkları ‘’Azur Vedam’ı binlerce yıl önce yazılmış Doğu’nun en değerli ,en eski kitabı olarak kabul eder .Gülmeyelim ,aldanan Voltaire değil,bütün bir çağdır .Asya ise hep susmaktadır .Bu kıtanın dudaklarına vurulan mührü kim kıracak ? Tüm derinliğinde yazılmış bu cümleler günümüze aynalık etmekte .

YENİ DÜNYA DÜZENİNİN YENİ SAVAŞÇISI

EVANJELİSTLER

Birkaç aydır adına sıkça aşina olduğumuz EVANJELİST kelimesi aslında Protestanların bir kolu olarak kabul edilir.Amerika hristiyan toplumunun tutucu bölümünü temsil eden evanjelistler diğer din ve mezheplere göre kendilerini seçilmiş birer topluluk olarak görürler .Evanjelistlere göre İsa meih geri gelecek ve Tanrı’nın dünya üzerindeki krallığının başına geçecek ,buna inanmayanlarla savaşacak ve hepsini yok edecek görüşünü benimsemiş ve inanmışlardır .Amerika ‘yı vaadedilmiş toprakları olarak gören bu mezhep üyeleri Yahudilere olan bağlılıkları ve hayranlıkları ile deoldukça düşündürücüdürler. Tek dertleri Hak din islami islam coğrafyalarından silmek olan bu zihniyet kirli oyunlarına tüm hızıyla devam ediyor .Yeni dünya düzeninde silahlar top,tank,uçak değil artık! SİBER SALDIRILAR VELAKET ÜLKELERİ EKONOMİ TERÖRÜ

DOLAR!

Kuşatmalar ,darbeler,dolar kuru üzerinden yaptıırmlar ,papaz üzerinden tehditler bu bu terane ‘’TÜRKİYE’NİN TAM BAĞIMSIZ bir ülke olması nedeniyle .80 milyon vatandaşı ile daima şer odaklarına karşı yıkılmayıp dimdik ayakta duran TEK MİLLET,TEK BAYRAK ,TEK VATAN ,TEK DEVLET düsturunu ilke edinen bir ülke olmamız batıyı ve yandaşlarını rahatsız ediyor .Koşullar ne olursa olsun asla ilkelerinden ödün vermeyen bir milletin evlatları olarak bu tür döviz oyunlarına da gelmeyeceğimzi dosta düşmana söylemek isteriz.Küresel basamakları bir bir çıkarken ayağımıızn altına birkaç dolar sıkıştırmaya çalışan nasipsiz zihniyet bu ülkenin şanlı tarihini ecdadını ,bayrağının rengini,her karış vatan toprağının değerini, ülkesine bir ihanet girişiminde bulunuldğunda neleri yapabileceğini ,neleri göze alabileceğini ,nelerden vazgeçeceğini unutmuş OLMALI ! Tüm bunnlar yaşanırken ülkemiz içindne çatlak sesler batı şakşakçıları saklandıkları delikten çıktılar nihayet .Bu kadarına da pes dedğimiz anları yaşadığımız bir hafta oldu benim açımdan -aaa oğlum ülke batıyor koş koş döviz alalım .Ekibi sahaya çıktı .Ekonominin e sini bilmeyen ekonomistler türedi felaket seneryolarını o vidyo senin bu vidyo benim paylaşan .

Aslında böyle zor zamanlar bize gösteriyor dostumuz kim düşmanımız kim oyüzden beklemek ,sabır etmek ve inanmak ve üretmek bu zamanları atlatmanın en doğru yoludur diye düşünüyorum .Bu da gelir bu da geçer elbet ama bazıları hep aynı nankörlükte kalacak ... Şaşıyorum ALLAH tealanın izni ,iradesi ve idaresi dışında hiç birşey olmazken ve ne yapılırsa yapılsın sadece nasibin olanı yiyebilecekken bu kaygı nedir gerçekten hiç anlamıyorum .Derdi dolar olanın vay haline . Elini korkak alıştırma kardeşim bakma sen onlara onlar değilmiydi 15 temmuz da soluğu bankamatik önlerinden ve makara kuyruklarında alan .Senin bir davan var vatanınn var bu şuura sahip çıkarak #bozdurdolarını TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın mesajı; TEHDİT EDİYOR YA . BURASI TÜRKİYE TÜRKİYE.BİZ BESLEME DEĞİLİZ ,AYAKLARI ÜZERİNDE DİMDİK DURAN 81 MİLYONLUK BİR TÜRKİYE’YİZ.ABD TEK TARAFLILIĞI VE SAYGISIZLIĞI BIRAKMAZSA YENİ MÜTTEFİK VE DOST ARAYIŞINA GİRECEĞİZ. Selam ve dua ile...

Makaleyi Paylaş Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Yağmur Albayrak - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak HABER266 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan HABER266 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler HABER266 editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı HABER266 değil haberi geçen ajanstır.


ALTINKUM DA ; SİTE İÇERİSİNDE OTOPARKLI AYRI MUTFAKLI ÇİFT WC Lİ 135 m2 KELEPİR 3+1 DAİRE

EMRE DÖNMEZ

AKÇAY - ORJAN YOLU ARASI DENİZE YAKIN YATIRIMLIK İMARLI ARSALAR

AKÇAY - ORJAN YOLU ARASINDA - KONUM OLARAK EDREMİT / ÇIKRIKÇI MEVKİ OLARAK GEÇEN - ASFALTA 400 METRE MESAFEDE - DENİZE 700 METRE MESAFEDE BULUNAN - AY...

0532 636 48 61 EMRE DÖNMEZ

ALTINKUM DA ; MERKEZİ SİSTEM KALORİFERLİ ASANSÖRLÜ

ALTINKUM MAHALLESİNDE ; DOLMUŞ GÜZERGAHI ÜZERİNDE MARKETLERE , SEMT PAZARINA VE SAHİLE YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE 4 KATLI SIFIR BİNANIN İKİNCİ KATIN...

0536 316 74 86 EMRE DÖNMEZ

ALTINKUM MERKEZDE DENİZE 200 METRE KALORİFERLİ 2+1 FIRSAT DAİRE

ALTINKUM UN TAM MERKEZİNDE ; ​ DOLMUŞ GÜZERGAHI ÜZERİNDE MARKETLERE , CAMİYE , SAĞLIK OCAĞINA VE ECZANELERE 1 DAKİKALIK YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE O...

0536 316 74 86 EMRE DÖNMEZ

EDREMİT ÇIKRIKÇI DA KADASTRO YOLU OLAN 7100 m2 YATIRIMLIK TARLA

EDREMİT - ÇIKRIKÇI DA ; ​ KADASTRO YOLUNA CEPHELİ ANA YOLA ÇOK YAKIN KONUMDA TARIM ARAZİSİ OLARAK KULLANIMA MÜSAİT ELEKTRİK VE SU PROBL...

0532 636 48 61 EMRE DÖNMEZ

AKÇAY MERKEZDE MANTOLAMALI ÖN CEPHE ARAKAT AYRI MUTFAK 2+1 DAİRE

AKÇAY MERKEZ DE ;​ DOLMUŞ GÜZERGAHI ÜZERİNDE MARKETLERE VE CUMA PAZARINA ÇOK AMA ÇOK YAKIN KONUMDA AYNI ZAMANDA DENİZE VE KORDONA DA YÜRÜYÜŞ...

0536 316 74 86 EMRE DÖNMEZ

ALTINKUM DA ASANSÖRLÜ AYRI MUTFAKLI 90 m2 SIFIR 2+1 FIRSAT DAİRE

ALTINKUM DA ;​ DOLMUŞ GÜZERGAHI ÜZERİNDE MARKETLERE , SEMT PAZARINA VE SAHİLE YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE 4 KATLI SIFIR BİNANIN YÜKSEK GİRİŞ KATINDA DIŞ...

0536 316 74 86 EMRE DÖNMEZ

Anket Yasakların kalkması ve normalleşme süreci kararları doğru mu?