Fuhuş operasyonunda yakalananlar tutuklandı

Emniyet Müdürlüğü Asayış Büro Amirliğince yapılan fuhuş operasyonunda 4 kişi tutuklandı. Edremit, Ayvalık, Gömeç ve Burhaniye ilçelerine eş zamanlı 8 adrese baskın yapıldı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Asayiş Büro Amirliği ekipleri Akçay-Sarıkız Mahallesinde fuhuş yapıldığını tespit etti.  

FUHUŞ OPERASYONUNDA NELER ELE GEÇİRİLDİ

Tespit edilen adreslere yönelik operasyon düzenlendi. Düzenlenen Operasyonlarda 4 şüpheli şahıs ve Özbekistan uyruklu 2 bayan şahıs yakalanırken, operasyonlarda 1 adet otomatik tüfe, 19 adet MKE yapımı tabanca mermisi, 10 adet cep telefonu, fuhuştan kazanılan 2 bin 300 lira, paketli ve kullanılmış prezervatif ile cinsel içerikli malzeme ele geçirildi.

ORGANİZATÖR ŞAHISLAR AYVALIK, GÖMEÇ VE BURHANİYE’DE

Organizatör şahısların Ayvalık, Gömeç, Burhaniye ilçelerini de fuhuş amacı ile kadın temin ettikleri tespit edilmesi üzerine Edremit Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde araştırmalar genişletilerek, Edremit ve Burhaniye ilçelerinde bulunan farklı toplam 8 adrese eşzamanlı olarak operasyonlar yapıldı.

ÖZBEKİSTAN UYRUKLU 2 KADIN SINIR DIŞI EDİLDİ

 Yakalanan Ayşe Fatma D., İsmail T, Murat A ve Şükran A. İsimli şüpheliler gözaltına alınıp, tutuklanırken, Özbekistan uyruklu 2 kadının ise sınır dışı işlemlerine başlanıldığı öğrenildi. HABER: HABER MERKEZİ

06 Kas 2021 - 22:32 - Asayiş